Wiemy, jak obchodzić się z markami, by obchodziły konsumentów

Dołącz do nas

Wzmacniajmy razempotencjały marek

Twoja kariera

Twórz z nami future brands

Masz otwartą głowę na branding? Chcesz robić rzeczy, które mają znaczenie? Zapraszamy projektantów, strategów, copywriterów, researcherów… Każdego, kto wyróżnia się ponadprzeciętnymi pomysłami.

Poszukujemy dynamicznego specjalisty ds. nowego biznesu, który będzie odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie klientów w Polsce i za granicą. Jeśli jesteś świetnym negocjatorem, doskonale posługujesz się językiem angielskim i masz udokumentowane sukcesy w sprzedaży usług marketingowych i brandingowych, to ta praca jest dla Ciebie!

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i za granicą za pomocą tradycyjnych metod oraz kanałów digitalowych, takich jak LinkedIn.
  • Generowanie leadów poprzez cold e-maile i portal LinkedIn.
  • Przeprowadzanie kampanii mailingowych w języku polskim i angielskim.
  • Sprzedaż usług brandingowych poprzez kontakt i negocjacje z klientami w języku polskim i angielskim.
  • Opracowywanie materiałów PR i prezentacji dla potencjalnych klientów w języku polskim i angielskim.
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach i warsztatach z klientami prowadzonych w języku angielskim.

NASZE WYMAGANIA:
  • Biegła znajomość języka angielskiego w kontaktach z klientami.
  • Doświadczenie w korzystaniu z platform CRM i umiejętność działania na lejku sprzedażowym.
  • Umiejętność skutecznej prezentacji i sprzedaży usług marketingowych i brandingowych.
  • Doświadczenie w obszarze new business w agencji brandingowej, marketingowej lub reklamowej.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.
  • Samodzielność, zaangażowanie w realizację zadań, zdolność do pracy zespołowej i pozytywne podejście do wyzwań.
  • Umiejętność klarownego i ciekawego pisania.
  • Świadomość potencjału mediów społecznościowych i umiejętność ich efektywnego wykorzystania.
  • Zainteresowanie brandingiem, designem i śledzenie działań marek.

Oferujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w renomowanej agencji brandingowej, możliwość współpracy ze znanymi markami, niezbędne szkolenia oraz pełny etat w naszym nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia.
Dołącz do naszej agencji brandingowej PND Futura i wspólnie twórzmy marki z przyszłością!

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PND FUTURA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, w celu realizacji procesu rekrutacji”.
Dodatkowo, jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach,  prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia np. o treści: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PND FUTURA, celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”
Przed wysłaniem dokumentów aplikacyjnych zapoznaj się z zasadami przetwarzania przez nas Twoich danych w procesie rekrutacji ujętych w Polityce Prywatności.

Pochwal się swoim
markowym talentem

Wyślij CV i portfolio